שובו של הפנטום - חבילת אירוח

15 - 17.06.2021

מלון פסטורל מארח את סולני האופרה הישראלית


ימים שלישי – חמישי 15-17/6/21

בינות למרחבים הירוקים ולשלווה הגלילית, מחכה לכם מלון פסטורל עם חוויה מוזיקלית בשיתוף סולני האופרה הישראלית, בניצוחו של דוד זבה. המסע החוויתי יעבור דרך הלהיטים הגדולים של האופרות ומחזות הזמר האהובים בכל הזמנים, ונכסי צאן ברזל של המוזיקה והבמה הישראלית. צאו איתנו לתרבות טובה, עם חבילת אירוח הכוללת לינה של 2 לילות, תוכן מרומם נפש, ארוחות כיד המלך ואירוח שכולו לב. 

טיול – מגלים א
הרצאה - שרה פון שוורצה - הבמה במבחן החיים
המפגשים עם דמויות מעולמות שונים, מהם מחוללים אצל השחקן המגלם אותם? איך יוצאים ונכנסים לדמות? מהו בעצם התפקיד של אמן בחברה? על כל אלה ועוד, בהרצאתה המרתקת של פון שוורצה העוברת דרך הבמה, החיים והקשר שבינהם.
 

טיול – מגלים א
הופעה - כשהפנטום מגיע לפסטורל
מפנטום האופרה לעלובי החיים, מסיפור הפרברים לכנר על הגג ולגברתי הנאווה - הלהיטים הגדולים של מחזות הזמר האהובים בכל הזמנים בביצוע סוחף של סולני האופרה הישראלית.
 

טיול – מגלים א
הופעה – הסופרניות
זמרות הסופרן של האופרה הישראלית, בתלבושות מרהיבות, שרות להיטים מכרמן, חליל הקסם, לה בוהם, לה טרוויאטה, ריגולטו ונישואי פיגרו. עוד בהופעה, הפתעות מוזיקליות של גדולי המלחינים, ביניהם: מוצרט, רוסיני, ורדי ופוצ'יני.
 

טיול – מגלים א
הופעה - בין דגניה לכינרת
השירים שעיצבו את ארצנו מאז ועד היום, מקבלים חיים חדשים באמצעות ביצועים יוצאי דופן של סולני האופרה, בהם שיריהם האהובים של נעמי שמר, אהוד מנור, דן אלמגור, סשה ארגוב, משה וילנסקי, נורית הירש, נתן אלתרמן ועוד.
 

טיול – מגלים א
מופע - לפגוש את חנוך לוין
השחקן שמעון מימרן מארח את המוזיקאי אדם מדר במופע תיאטרלי מוזיקלי, מיוחד ומשעשע. הערב המרתק כולל סיפורים אודות תהליך העבודה עם חנוך לוין, הצצה אל מאחורי הקלעים וקטעים מתוך מחזותיו של לוין בשילוב שיריו המוכרים, בהם - מה איכפת לציפור, לונדון, אני חיה לי מיום ליום ועוד.
 

טיול – מגלים א
חבילת האירוח
האירוח על בסיס פנסיון מלא, ל-2 לילות . טיפולי ספא בתוספת תשלום (מומלץ להזמין טרם ההגעה). המלון מתנהל בהתאם לתו הירוק. על פי הנחיות התו, יוכלו להתארח בעלי תעודת מתחסן / מחלים.
 
הזמינו עכשיו