מלון פסטורל - ספא בצפון

Spa Logo

מזמינים אתכם לפתוח דלת למרחב של רוגע ונועם המשיב לגוף ולנפש נינוחות, שלווה ואנרגיה מטיבה. לצד עשרות טיפולי גוף וקוסמטיקה, ממתין לכם בספא פסטורל מסע פינוקים הכולל שימוש בכל מתקני הספא וצוות מיומן שישמח לסייע בהתאמת טיפול או יום פינוק מיוחד לאורחי המלון ולמבקרים. 
למזמינים טיפולים יחכו בתא אישי חלוק, מגבת ונעלי בית רכות ומשם תוכלו להתחיל את מסע הפינוקים שלכם במתקני הספא.

 

תפריט טיפולים

תורות המזרח ופינוקי המערב נפגשים בתפריט המונה עשרות טיפולי גוף וקוסמטיקה. בין טיפול שוודי לאיורוודה, בין עיסוי רקמות עמוק לטיפול ארומתרפי- אל תחמיצו את הטיפולים המיוחדים של פסטורל, בהם טיפולי ארבע העונות העוקבים אחר הזמנים המשתנים, וטיפול סודות הירדן – חוויה רב חושית מיוחדת במינה.

מתקני הספא

במרחב שקט ונעים, המשאיר מאחור את העומסים והשיגרה, מחכים לכם - חמאם טורקי, סאונה פינית, דלי מתהפך, אמבט רפלקסולוגיה לכפות הרגליים, מערת זרמים, חדר מנוחה והתרגעות, חדר כושר מאובזר, פינת חליטות תה ופירות טריים. הכניסה למתחם הספא מגיל 18, ולחדר הכושר מגיל 16.

ימי כיף

חברות טובות, בני זוג, אמהות ובנות, כל החבורה מהמשרד, צוות המורים שצריך להתגבש, זאת שרוצים לרכוש עבורה שובר מתנה מפנק, הזוג שמתחתן ממש מחר, או זה שהתחתן אתמול - לכולללללכם - מחכות כאן מגוון הצעות לימי כייף, עם או בלי ארוחות, וכל מה שנחוץ לכם בדיוק עכשיו.

חבילות ספא

לגלות מחדש. את עצמינו, את מי שאיתנו, את העונג שבשינה ממנה מקיצים ללא הפרעה, את קלילות הגוף, את הנשימות העמוקות ואת הקצב הטבעי של הדברים. אנחנו קוראים לזה מילוי מצברים. חבילות אירוח הכוללות לינה וטיפולים במחיר מיוחד, מחכות לכם כאן.
שעות פתיחה ותשלום
ספא פסטורל כפר בלום פתוח ביין השעות:
ראשון - שבת 09:00-18:00

יתכנו שינויים בשעות הפעילות. חשוב להתקשר טרם ההגעה  04-6836614/7
* למזמינים טיפול :  כניסה ושימוש במתקני הספא, ללא תשלום. בהגעה ימתין לכם תא אישי ובו חלוק, מגבת ונעלי בית רכות. 
* ללנים בחדרי המיני סוויטה ובסוויטות – הכניסה לספא ללא תשלום
* לאורחי המלון – כניסה יומית בעלות 40 ₪ לאדם
* לאורחי חוץ שאינם לנים בפסטורל - כניסה יומית בעלות 80 ₪ לאדם
*הכניסה למתחם הספא  מגיל 16 ומעלה ולחדר הכושר מגיל 18.
מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר:
טלפון: 04-6836614/7
פקס: 04-6836600
צרו קשר למידע נוסף