מיוזיק קלאב

05 - 08.08.2021
 

פסטורל מיוזיק קלאב

נפגשים גם השנה באירוע הדגל המשפחתי של הקיץ, חבילת אירוח שמחה ומלאה באטרקציות ומוזיקה לקטנים ולגדולים

5-8.8.21


טיול – מגלים א
"קומפוסטה": הצגה מוסיקלית רב תחומית לכל המשפחה, תיאטרון אספלט.
סיפורה של כנרית המגיעה להופיע בקונצרט חגיגי, אך שאר נגני התזמורת שלה אינם מגיעים עקב תקלה טכנית. צוות עובדי ניקיון וגינון מבחין במצוקתה ונחלץ לעזרתה כדי לסייע לה בקיום הקונצרט. יחד הם מעלים לבמה מופע עם ביצועים מעוררי השראה, מרגשים, מצחיקים ולולייניים שמפתיעים וסוחפים את הקהל.
 

טיול – מגלים א
יוגה לכל המשפחה בדשא המלון
 

טיול – מגלים א
סדנת יצירה
 

טיול – מגלים א
חושים מומחשים
סדנה רב-חושית בה רואים את המוזיקה ונוגעים בה. במהלך הסדנה נחקור את חוויית החסך החושי תוך שימוש במוזיקה חיה וטכנולוגיית קימטיקה המתרגמת צלילים למראה ולמגע, באופן טבעי-פיזיקלי ללא התערבות של מחשב. נתנסה בפלאי הטבע - חול המשנה את צורתו ומייצר צורות גיאומטריות מופלאות, טיפת מים מגיבה לצליל, ואיך אפשר להרגיש את המוזיקה בקצות האצבעות דרך מים רוטטים.
 

טיול – מגלים א
תצפית כוכבים
הדרכת מבוא ותצפית כיפת שמיים המונחית בעזרת פנס לייזר. תצפית על גרמי השמיים בטלסקופים ענקיים . מדריך: פדריקו ניימן, אסטרונום
 

טיול – מגלים א
בועות סבון וחישוקים

 

טיול – מגלים א
חלוקת קרטיבים בדשא המלון

 

טיול – מגלים א
מפגש: ביטלס לילדים-
סיפורה של הלהקה המפורסמת בעולם, מתחילת דרכה כארבעה חברים צעירים בליברפול האפורה, דרך ההופעות, האלבומים, הביטלמניה וסרטי הקולנוע, ועד לצלילה אל פפרלנד הצבעונית בצוללת הצהובה. מה זה ביטלמניה? מי זה הניבתן? והאם זה באמת נכון שכל מה שצריך זה אהבה? חבורת החוג לתולדות המוזיקה במופע חכם, מצחיק ומותאם לילדים, המשלב הרצאה חווייתית והופעה חיה, על הרביעייה ששינתה את העולם לעד.
איור: רותם מושקוביץ

טיול – מגלים א
מפצח האגוזים- סימפונט רעננה:
קלרה מקבלת מתנה לחג, מפצח אגוזים קטן דמוי חייל עשוי בדיל. אחיה של הילדה פוגע בחייל הבדיל, קלרה בוכה ונרדמת. כאשר קלרה מתעוררת, היא מגלה להפתעתה שהחפצים בבית קמו לחיים וגדולים פי כמה מגודלה שלה.
מנצח ומנחה: דודי זבה
 

טיול – מגלים א
קייקי כפר בלום:
למשתתפי המיוזיק קלאב, יציאה עצמאית לפעילות קייקים במרחק דקות הליכה ספורות מהמלון .
שוברים לפעילות יחכו בדלפק הקבלה וניתן לממשם בזמנכם החופשי בין התאריכים 5-8.8.21 בלבד.


 
**יתכנו שינויים בסדר ההופעות ובתוכנית עצמה. ט.ל.ח
הזמינו עכשיו