ואלס לשנה החדשה

15 - 17.12.2023
ואלס לשנה החדשה
 

רגע לפני הספירה לאחור, נתכנס במלון פסטורל לסוף שבוע (שישי-ראשון) שכולו ואלס, נשפים והתחלות חדשות. הסופ"ש ייערך בשיתוף התזמורת הקאמרית הישראלית. נצא לתרבות טובה עם חבילת אירוח הכוללת 3 ימים של תוכן מרומם נפש, לינה של 2 לילות, השתתפות בכל הקונצרטים והמפגשים, ארוחות כיד המלך (פנסיון מלא), טיול גלילי מודרך ושירות שכולו לב.


הרצאה: רוקדים בשלושה צעדים

 • כיצד הפך הואלס הווינאי לריקוד פופולרי ואיך עשה את דרכו מרצפת אולם הנשפים אל אולמות הקונצרטים. מרצה: רועי עלוני.
   

קונצרט: ערב ואלסים וינאיים

 • האירוע הנוצץ ביותר של הבירה האוסטרית כולל קונצרט מדובר ונשף מסורתי הנערכים לקראת השנה החדשה כבר מאז 1814. בקונצרט המחווה לאירוע הוינאי, ינוגנו הואלסים הידועים של שטראוס, ואלסים מוכרים מכל העולם וגם כמה משלנו. מנצח:ניתאי ראך סופרן: קרן הדר.
   

טיול גלילי: סיור מודרך

 • טיול גלילי הכולל הסעה, הדרכה והליכה נינוחה באחד משני מסלולים לבחירה.
  מסלול קלאסי
  'ה"עמוד" אשר בנחל עמוד, ספור השיטפון ופסל של דורצ'ין בחוקוק' - מבט מפעים ומרגש על עמוד הסלע (אפשרות לגשת אליו בהליכה קצרה), משם נעבור לגת עתיקה חצובה בסלע ונשמע מה קרה בשיטפון סמוך לפסלו של דורצ'ין המנציח את האירוע. 
  מסלול 'שבילים'
  'בנחל דישון מגשר עלמה לישוב הר אליעזר' - נהנה מאחד החורשים היפים בארץ לאורך זרמי הנחל ומפריחה אביבית בשיאה. תיתכן חצית מים על גבי אבנים או יחפים או בסנדלים. אורך המסלול כ: 5 ק"מ.

הרצאה: לקראת 2024 - היגיון, רגש ואינטואיציה בקבלת החלטות

 • הרצאה מרתקת השופכת אור אודות תהליך קבלת החלטות במציאות של אי ודאות המדלגת בין ההיגיון והרגש (נחשו מה חשוב יותר כשמקבלים החלטה?) ולא חומקת משאלת ההיוועצות ביועצים רוחניים. מרצה: פרופ' יוסי יסעור.
   

קונצרט: ארבע עונות בחייה של דבורה

 • מה לדבורה שאוספת צוף בשדה חמניות ולויוואלדי שלמד לנגן בכינור מאביו שבכלל היה ספר במספרה קטנה בעיר ונציה? דבורה אחת, תהליך יצירת הדבש  וארבע העונות המרכיבות את השנה, נמצאות במרכז הקונצרט בו תנוגן היצירה האהובה בניצוחו של המנצח והדבוראי ישי שטקלר, כינור אלינה גורביץ.
   

קונצרט: התחלות חדשות 

 • אנטוניו דבוז'אק הביא לעולם סגנון מוזיקאלי חדש. יצירת המופת שלו 'התחלות חדשות', המתנגנת עד היום, נחשבת לאמריקנית אף יותר מפסל החירות ומחברת באופן הרמוני בין שירי הספיריטואל, שירת הציפורים והטכנולוגיה החדשה. ביצוע: רביעיית כרמל.

   
האירוח על בסיס פנסיון מלא, ל-2 לילות | טיפולי ספא בהנחה מיוחדת לאורחי סוף השבוע המוזיקלי (מומלץ להזמין טרם ההגעה) | התוכנית נתונה לשינויים.
הזמינו עכשיו